Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propagační výstava Hradec nad Moravicí 2018

Na fotografii typický představitel  plemene Antverpský vousač křepelčí chovatele Jiřího Števky.

article preview

     Vážení přátelé, dnes 10.srpna se posoudila naše klubová výstava v Hradci nad Moravicí.Každý rok naši členové vystavují letošní zvířata. Většinou je to jejich první výstava. A jaký byl výsledek? Dočtete se na přehledu, který jsme v letošním roce pro náš klub. Fotky najdete ve fotogalerii.img_20180810_134816.jpg

13.1.2018 proběhla úspěšně výroční členská schůze klubu. Další foto najdete v galerii na našich stránkách.

 

img_9194.jpg

img_9195.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Tento víkend navštívili naši kamarádi výstavu v Lipsku. Jaroslav Trávníček a Patrik Wieder se objetovali a jeli nakoupit pro náš klub chovný materiál. Jak jinak sehnat nepříbuzné zvířata. A zajímalo by Vás kolik stojí? Tak aktuálně se ceny rousných  zakrslých slepiček jsou od 50 do 100 euro. Tohle zaplatí opravdoví chovatelé a jinak to nejde! Ve fotogalerii najdete fotky z Lipska. Jejich autorem je Jaroslav Trávníček. Věříme, že to stálo za to, neboť klub posílilo 7 špičkových jednotlivců.

p1040892.jpeg